Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Language code
mn: Хэлний код
