Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
