Link checker (2.0.3) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Logging
az: Giriş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Error
az: Səhv

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Result
az: Nəticə

en: Base path
az: Baza yolu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Check settings
az: Parametrləri yoxlayın

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Link to entity
az: Entitiyə link

en: Displaying @start - @end of @total
az: @total -ın @start - @end göstərilir

en: Entity language
az: Varlıq dili

en: The label of the entity that is related to the file.
az: Faylla əlaqəli olan obyektin etiketi.

en: Make entity label a link to entity page.
az: Entiti etiketini entiti səhifəsinə keçid edin.
