Link checker (2.0.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Logging
be: Уваходжу

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: URL
be: Спасылка

en: Error
be: Памылка

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Method
be: Метад

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
