Link checker (2.0.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Error
bg: Грешка

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Apply
bg: Търси
