Link checker (2.0.3) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: URL
fa: نشانی

en: Error
fa: خطا

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Desc
fa: نزولی

en: Method
fa: روش

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Error handling
fa: اداره خطا

en: Result
fa: نتیجه

en: Failed
fa: ناموفق

en: Base path
fa: مسیر پایه

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Maintenance
fa: تعمیر و نگهداری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Link ID
fa: شناسه پیوند

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
