Link checker (2.0.3) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: General settings
ms: Seting umum

en: Error
ms: Ralat

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Desc
ms: Menurun

en: Method
ms: Kaedah

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Failed
ms: Gagal

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
