Link checker (2.0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ
