Link checker (2.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Logging
da: Logning

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Error
da: Fejl

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Desc
da: Faldende

en: Method
da: Metode

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Result
da: Resultat

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Base path
da: Basissti

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Broken links
da: Brudte links

en: Shows a list of broken links in content.
da: Viser en liste over brudte links i indhold.

en: Check settings
da: Kontrollér indstillinger

en: Logging level
da: Logniveau

en: Asc
da: Stigende

en: Entity field
da: Entitetsfelt

en: Link to entity
da: Link til entity

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total

en: Entity language
da: Entity-sprog

en: The label of the entity that is related to the file.
da: Etiketten på den entity som er relateret til filen.

en: Make entity label a link to entity page.
da: Brug entity-label som link til entity-side.
