Link checker (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Error
el: Σφάλμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Method
el: Μέθοδος

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Link ID
el: ID συνδέσμου

en: Asc
el: Αύξ

en: Entity language
el: Γλώσσα οντότητας
