Link checker (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Error
te: సమస్య

en: Page
te: పేజీ

en: Result
te: ఫలితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
