Link checker (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Error
eu: Errorea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Method
eu: Metodoa

en: Base path
eu: Bide basea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
