Link checker (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Logging
hu: Naplózás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Error
hu: Hiba

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Method
hu: Mód

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Result
hu: Eredmény

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Link checker
hu: Hivatkozás ellenőrző

en: Offset
hu: Eltolás

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Errors only
hu: Csak hibák

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Link ID
hu: Hivatkozás azonosító

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Broken links
hu: Sérült hivatkozások

en: Shows a list of broken links in content.
hu: Megmutatja a tartalmakban található sérült hivatkozások listáját.

en: Edit link settings
hu: Hivatkozás beállítások szerkesztése

en: Check settings
hu: Ellenőrzési beállítások

en: After one failed check
hu: Egy meghiúsult ellenőrzés után

en: After two failed checks
hu: Két meghiúsult ellenőrzés után

en: After three failed checks
hu: Három meghiúsult ellenőrzés után

en: After five failed checks
hu: Öt meghiúsult ellenőrzés után

en: After ten failed checks
hu: Tíz meghiúsult ellenőrzés után

en: After one file not found error
hu: Egy fájl nem található hibaüzenet után

en: After two file not found errors
hu: Két fájl nem található hibaüzenet után

en: After three file not found errors
hu: Három fájl nem található hibaüzenet után

en: After five file not found errors
hu: Öt fájl nem található hibaüzenet után

en: After ten file not found errors
hu: Tíz fájl nem található hibaüzenet után

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Asc
hu: Növ

en: Entity field
hu: Entitás mező

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Entity language
hu: Entitásnyelv

en: The label of the entity that is related to the file.
hu: A fájlhoz kapcsolódó entitás címkéje.

en: Make entity label a link to entity page.
hu: Entitáscímkével az entitásoldalra mutató hivatkozást lehet létrehozni.
