Link checker (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Error
jv: Salah

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
