Link checker (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Error
km: កំហុស

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
