Link checker (8.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Error
mn: Алдаа

en: Page
mn: Хуудас
