Link checker (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Method
oc: Metòde

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Sort by
oc: Triar per

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Link ID
oc: Identificant del ligam

en: Entity field
oc: Camps entitat

en: Master
oc: Maître

en: Link to entity
oc: Ligar a l'entitat
