Link checker (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Method
ta: முறை

en: Last checked
ta: கடைசியாக சோதித்தது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Result
ta: முடிவு

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
