Link checker (8.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Error
af: Fout

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Method
af: Metode

en: Error handling
af: Fouthantering

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
