Link checker (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Logging
gl: Rexistro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Error
gl: Erro

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Method
gl: Método

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Failed
gl: Fallo

en: Base path
gl: Ruta base

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
