Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Query results
da: Resultater

en: Data source
da: Datakilde

en: Text value
da: Tekstværdi

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
