Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Query results
de: Anfrageergebnisse

en: Data source
de: Datenquelle

en: @label settings
de: @label Einstellungen

en: Text value
de: Textwert

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Endpoint type
de: Endpunkttyp
