Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو
