Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Query results
hu: Lekérdezés eredményei

en: Data source
hu: Adatforrás

en: @label settings
hu: @label beállítások

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
