Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
