Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Query results
oc: Resultats de requèsta
