Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Query results
pl: Rezultaty zapytania

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
