Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە
