Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
