Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
