Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: Text value
he: ערך טקטואלי
