Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
