Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti
