Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Query results
ru: Результат запроса

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
