Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
