Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
