Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
