Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Base URL
es: URL Base

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Query results
es: Resultados de consulta

en: @label settings
es: configuración de @label

en: Text value
es: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
