Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Base URL
it: URL base

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Query results
it: Risultati della query

en: Text value
it: Valore testuale

en: %name: may not be longer than @max characters.
it: %name: non può essere più lungo di @max caratteri.
