Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Query results
ja: クエリー結果

en: Text value
ja: テキスト値

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
