Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
