Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Query results
tr: Sorgu sonuçları

en: Text value
tr: Metin değeri

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
