Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
