Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
