Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
