Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Base URL
id: URL dasar

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Query results
id: Hasil kueri

en: Third party settings
id: Pengaturan komponen pihak ketiga

en: Text value
id: Isi teks

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
