Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
