Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه
