Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Base URL
pt: URL base

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Query results
pt: Resultados da consulta

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros

en: Text value
pt: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
pt: %name: não pode ser maior que @max caracteres.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
