Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
